Prístupový systém

Ochráňte si priestor pred nepovoleným vstupom. Prístupový systém Vám dáva možnosť sledovať presný pohyb osôb v priestore a čase, a povoliť vstup len v presne stanovenom čase, a len do určitých priestorov. V kombinácií s návštevným systémom umožňuje mať pod kontrolou kompletný pohyb vo Vašich priestoroch vrátane návštev.

Výhody nasadenia prístupového systému sú značné:

  • Presne viete, kto kde bol, koľko sa zdržal v priestore, ktorými dverami prešiel.
  • Už žiadne kľúče, všetky zámky sú ovládané jednou bezkontaktnou čipovou kartou, alebo biometrickým overením.
  • Možnosť zadefinovať presné pravidlá, kto kam môže vstúpiť a kedy. Napríklad vedúci môže vstúpiť všade a kedykoľvek, ale upratovacia služba len v stredu poobede.
  • Okamžitý prehľad, kto sa nachádza v sledovanom priestore a okamžitý prehľad kto je kde, a či vôbec je v práci.

Definícia priestorov a snímačov

Definícia priestorov je veľmi jednoduchá a prehľadná. Priestor je miestnosť, chodba, areál alebo iné územie, ktoré je sledované. Snímač je zariadenie, ktorým sa vstupuje a vystupuje z priestoru.

V našom programe je tvorba priestorov úplne jednoduchá a prehľadná, vďaka stromovej štruktúre. Okamžite viete, koľko ľudí je v priestore, ich zoznam a ako dlho sú v priestore.

Zoznam priestorov

Kto sa kde nachádza

Zistiť, kde sa nachádza nejaká osoba vo firme, môže byť náročne. Nie však s naším systémom!

Jedným kliknutím okamžite zistíte, kto sa kde práve nachádza. Pri firmách s množstvom priestorov, je to veľké zjednodušenie pre informačné vrátnice a manažérov, ktorý potrebujú vedieť, kde je ich človek.

Kto sa kde nachádza

Sledovanie zamestnanca

Stane sa Vám, že nachytáte svojho zamestnanca mimo svoje pracovisko? Napríklad, na kávičke v sklade?

V jednoduchom prehľade, si viete pozrieť celý pohyb zamestnanca po budove. Červené riadky Vám vyznačia pohyb, keď prešiel cez dvere s niekým iným, alebo neoznačil svoj prechod. A keď zamestnanci vedia, že si to viete odsledovať, tak si to nedovolia.

Sledovanie zamestnanca